روش‌های ارسال

 

ارسال با پیک موتوری

این روش مخصوص سفارش‌های شهر تهران است و هزینه آن بصورت پس‌کرایه (پرداخت کرایه هنگام تحویل کالا) است. توجه داشته باشید در صورتی که حجم سفارش بیش از حجم بار قابل حمل توسط موتور سیکلت باشد، روش ارسال با توجه به حجم سفارش تغییر خواهد کرد.

زمان ارسال کالا با پیک موتوری

در صورتی سفارش که تا ساعت ۱۶:۰۰ ثبت شود د همان روز ارسال خواهند شد و سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۶:۰۰ ثبت شوند فردای آن روز و تا پیش از ساعت ۱۲:۰۰ ارسال خواهند شد.

ارسال با تیپاکس

این روش جهت تحویل سفارش در خارج از تهران در نظر گرفته شده و پرداخت هزینه آن بصورت پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل کالا) می‌باشد.
زمان تحویل محموله‌های ارسال شده توسط شرکت تیپاکس، برای شهر‌های تک مسیره یا نزدیک بطور معمول ۲۴ ساعت از زمان تحویل بسته سفارش به شعبه تیپاکس می‌باشد و در صورتی که مقصد سفارش، در لیست شهر‌های دو مسیره یا دور تیپاکس باشد، زمان تحویل سفارش، ۴۸ تا ۷۲ ساعت از زمان تحویل بسته سفارش به شعبه تیپاکس خواهد بود.
شرکت تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها و بسیاری از شهرها و شهرستان‌ها ارسال مستقیم دارد و بطور معمول کالا را بطور مستقیم به آدرس درج شده بر روی بسته تحویل می‌دهند. در مواردی که شهر مقصد دارای نمایندگی تیپاکس نباشد، سفارش به نزدیک‌ترین شهری که شرکت تیپاکس در آن نماینده دارد ارسال خواهد شد و سفارش باید از آن مرکز و با مراجعه حضوری دریافت گردد.

برای مشاهده لیست شهر‌های نزدیک و دور شرکت تیپاکس اینجا کلیک کنید.

زمان ارسال کالا با تیپاکس

در صورتی سفارش که تا ساعت ۱۶:۰۰ ثبت شود در همان روز ارسال خواهند شد و سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۶:۰۰ ثبت شوند فردای آن روز و تا پیش از ساعت ۱۲:۰۰ ارسال خواهند شد.

ارسال با پست

این روش جهت تحویل سفارش در خارج از تهران در نظر گرفته شده هزینه آن در هنگام ثبت سفارش، بسته به محل مورد نظر برای دریافت سفارش، محاسبه و به مبلغ کلی اضافه می‌شود.
زمان تحویل محموله‌های ارسال شده توسط شرکت پست، برای پست پیشتاز، ۲۴ الی ۷۲ ساعت از زمان تحویل بسته به اداره پست می‌باشد و برای بسته‌هایی که حداکثر ۲۵ کیلوگرم وزن دارند قابل استفاده است. در صورت استفاده از پست سفارشی زمان تحویل سفارش، بطور معمول حدود یک هفته از زمان تحویل بسته به اداره پست است و برای سفارش‌هایی که مجموع وزن آن حداکثر ۴۰ کیلوگرم است قابل استفاده می‌باشد.

زمان ارسال کالا با پست

در صورتی سفارش که تا ساعت ۱۱:۰۰ ثبت شود در همان روز ارسال خواهند شد و سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۱:۰۰ ثبت شوند فردای آن روز و تا پیش از ساعت ۱۲:۰۰ ارسال خواهند شد.